مرکز آموزشی و فرهنگی سما کرج
مرکز آموزشی و فرهنگی سما کرج
انّا انزلناه فی لیلة القدر
انّا انزلناه فی لیلة القدر
نوع خبر 
 
 
سمای کرج از نگاه مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز

جلسه ویژه کارگروه مدارس سمای کرج با مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز

به گزارش روابط عمومی سمای کرج، در راستای پیشبرد اهداف سازمان سما و گسترش مدارس فنی و حرفه ای در استان البرز و همچنین ارتقای سطح علمی دانش آموزان و امکانات سمای کرج جلسه ای در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز برگزار شد.

سالار قاسمی، مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز، در سخنانی ضمن بیان نقش سمای واحد کرج در ایجاد امکان تحصیل برای دانش آموزان و دانشجویان منطقه، ضمن اشاره به اهداف آموزش و پرورش جهت همکاری با مدارس غیر انتفاعی اظهار داشت: «برای بهبود کیفیت تحصیل و مهارت آموزی در استان نیاز به همکاری بخش خصوصی توانمند در امر تعلیم و تربیت بوده و سمای کرج می تواند در این راه با آموزش و پرورش سهیم باشد».

دکترمحمدرضا بلیاد، سرپرست سمای کرج با ارائه مختصری از فعالیت ها، توصیف امکانات و شرایط مطلوب تحصیل در سما افزود: «سما باتوجه به برنامه های آموزشی مدون، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، ردیف بودجه های پژوهشی-فرهنگی و همگام بودن با مصوبات آموزش و پرورش، نقش مهمی در مهارت آموزی و یادگیری دانش آموزان دارا است» و در پایان رفع موانع و مشکلات تاسیس مدارس جدید سما در استان را خواستار شد.

دکتر قاسمی با حمایت از دستاوردهای سما از همکاری آموزش و پرورش استان با سمای کرج، بر امکان برون سپاری منابع و بازدید دانش آموزان از سمای کرج تاکید کرد.

سه شنبه 14 اسفند 1397  10:4
منبع : مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد کرج-روابط عمومی

آخرين تاريخ بازديد : چهارشنبه 1 خرداد 1398  18:37:2
تعداد بازديد از اين خبر : 190