زمان بندی ثبت نام و شهریه علی الحساب نیمسال دوم  99-98
زمان بندی ثبت نام و شهریه علی الحساب نیمسال دوم 99-98
ثبت نام جهت دریافت تسهیلات بانک های رسالت و مهرایران
ثبت نام جهت دریافت تسهیلات بانک های رسالت و مهرایران
فرارسیدن ایام فاطمیه تسلیت باد
فرارسیدن ایام فاطمیه تسلیت باد
مدارس سمای کرج
مدارس سمای کرج

آموزشکده فنی حرفه‌ای سما واحد کرج

واحد پسران: آموزشکده پسران از سال 1386 به صورت مستقل با داشتن 6 رشته (معماری، ساختمان، کامپیوتر، حسابداری، مکانیک و الکترونیک) در شهرک اوج کرج مستقر گردید. در سال 1389 تعداد 2 رشته (برق الکتروتکنیک، نقشه‌کشی صنعتی) و در سال 1392 نیز 2 رشته دیگر (جوشکاری و ربات) به رشته‌های آموزشکده اضافه شد و به 10 رشته افزایش یافت.

واحد دختران: آموزشکده فنی و حرفه‌ای سما واحد دختران از سال 1386 با خریداری دانشکده پرستاری از واحد کرج بطور مستقل از واحد پسران با داشتن 4 رشته (کامپیوتر، معماری، الکترونیک و حسابداری) فعال گردید. در سال 1389 رشته جدید نقشه‌کشی صنعتی  و در سال 92 نیز رشته جدید ربات به رشته‌های مصوب آموزشکده اضافه شد.

مجتمع فنی و حرفه‌ای سما واحد کرج (تجمیع آموزشکده‌ها)

درسال 1393 و با بهره‌برداری از ساختمان جدید مرکز، آموزشکده‌های دخترانه و پسرانه سما کرج به ساختمان جدید واقع در بلوار موذن منتقل گردیدند و بر اساس مجوز اخذ شده از سازمان سما  در قالب یک آموزشکده با درجه بزرگ به فعالیت ادامه خواهند داد.

این آموزشکده در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع و ساختمانی با زیربنای تقریبی 13 هزار متر مربع احداث شده است که دارای 25 کلاس، 8 آتلیه، 9 سایت کامپیوتر، 8 آزمایشگاه، 16 کارگاه تخصصی، کتابخانه با 22 هزار جلد کتاب فارسی و لاتین ،سلف سرویس غذاخوری و نمازخانه می‌باشد.